Ben kimim?

Yıllar yıllar önce kendime sorduğum soru şuydu: ‘Ben bu dünyaya niye geldim? Bu Dünyaya geliş amacım ne?

Hayatımın bir amacı, bir sebebi varsa bunu bulmak benim boynumun borcu idi. Öyle hissediyordum. Ve şimdi kendimi sonsuz öğrenci olarak tanımlıyorum. Yay burcuyum. Zaten tekamülümde öğrenmek varmış. Ama her şey ve her bilgi kırıntısı merakımı çekiyor.

Zamanında ( yıl vermiyorum çaktırmayın) Kayseri Fen Lisesinden mezun olacağım sırada ne olacağım diye düşünüyor, bulamıyordum. Kendi kendime ‘ Doktor olamayacağımı biliyorum ama ne olacağımı bilmiyorum’ diyordum. Sebebi ise tıp fakültesinin çok uzun olması, tıp eğitiminin uzun olması idi. Ve Şeniz isteyerek girdiği tıp eğitimini çok şükür ki henüz tamamlayamadı:))

Ben ne yapacaksam tersini söyleyip büyük konuşup sonra dibine düşmüşümdür. ‘ İstanbulda yaşanmaz, sadece gezmeye gidilir’ dedim. Ege üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup İzmir’e yerleşmişken ihtisas için eşimle İstanbul’a geldik. Ve hala döneceğiz.

Zamanında anneme ‘kolay kolay evlenmem ben’ demişliğim vardı. Tıp fakültesini bitirince sevgili eşim Müjdat Ök ile evlenmişliğim de vardır. Şükür.

Yazının devamı için tıklayın....

Tedavi Yöntemlerimiz

Nöralterapi

Nöral terapi, otonom sinir sisteminin lokal bozukluklarını teşhis ve tedavi etmek için kullanılan tıbbi bir yöntemdir.

Ozon Terapi

Bağışıklık sistemini uyarmak suretiyle tıbbi hastalıklar veya rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılan tıbbi bir yöntemdir.

Mezoterapi

Mezoterapi cilt yenileme, anti-aging, bölgesel zayıflama, selülit, çatlaklar, lekeler, yara izleri ve saç tedavisinde kullanılan tıbbi bir yöntemdir.

Psikokinezyoloji

Psikokinezyoloji, kişinin bilinçaltında yaşanan iç çatışmaları tanımasını sağlayan; adım adım bu çatışmaları çözerek kalıcı bir çözüm üretmeyi amaçlayan etkili bir yöntemdir.

Yamamato (YNSA) Akupunktur

Yamamoto veya YNSA akupunktur, kafa derisindeki özel noktalara uygulanarak son derece hızlı ve yüksek başarı oranıyla tedavi eden bir mikrosistem akupunktur yöntemidir.

Cyberscan (Quantum Tedavisi)

Cyberscan ile yapılan ölçümler sonucunda tespit edilen hastalığa neden oluşturan frekanslar cihaz tarafından tedavi frekansına dönüştürülerek, bir taşıyıcı sıvı ya da karta yüklenir. Bunlar hastalar kullanılmak suretiyle tedavi uygulanır.